Forum

Forum

Datum: 16.05.2012

Vložil: fiora96

Titulek: Re: zamknuti

Ano ano návod tu ještě neni tímto se všem omlouvám během pár dnů tu bude jinak zeptej se admina a máš to nejjednodušší:)

Datum: 17.05.2012

Vložil: chat

Titulek: Re: Re: zamknuti

Tj.fakt dejte nam navod, pac mi furt nekdo z domu bere moje bloky a me to uz leze na nervy

Datum: 16.05.2012

Vložil: anonym

Titulek: arrow

zdravim, ten misto starosta arrow je peknej kkt, je na serveru sotva 5 dni a uz je misto starostou, jako je to nefer!!! ZMDRI!!

Datum: 16.05.2012

Vložil: fiora96

Titulek: Re: arrow

Prosím??? kokot ??hele a jinej důvod nemáš ,takhle za toho kokota vypadáš spíš ty a srabacky se ani nepodepišeš. A co se tyče koho jsme vybrali a koho ne je myslim jenom nase volba(taky si uvedom ze server platime my a ty si tam jenom ,,uzivas,, ) a jsem velice rad ze jsme nevybrali třeba tebe!!!
?ZMRDI? taky super hele my dáváme měsíčně okolo 300,- proto aby ste si mohli hrat a ty na nas zmrdi ..........


Hele spozdravem Admin tým.............................

Datum: 14.05.2012

Vložil: chat

Titulek: prodávání a získávání penez

zdravim, jak získat prodejem pls peníze??

Datum: 15.05.2012

Vložil: fiora96

Titulek: Re: prodávání a získávání penez

Ahoj peníze můžeš získat ze prodas/ sell a název věci ale pracujeme na tom za bude obchod s obchodnikem

Datum: 02.05.2012

Vložil: chat

Titulek: server

Zdravím, mohu se k vám přidat? Chci se také zeptat, zda-li máte white-list. Děkuji

Datum: 05.05.2012

Vložil: Fiora96

Titulek: Re: server

Ahoj, WH nemáme neni potřeba. Přidat?? jak to myslíš? serevr je veřejný a jestli chces být admin napiš nám e-mail(neco o tobě, kolik ti je, jak dlouho hrajes minecraft, jak casto hrajes minecraft,proč by si chtěl být adminem,atd.....)
Admin tým

Datum: 08.05.2012

Vložil: chat

Titulek: Re: Re: server

adminem ne, ale dí za info

Datum: 04.04.2012

Vložil: Fiora96

Titulek: 1.2.4.

Ahoj lidi :) tak jsem to updatoval na verzi 1.2.4 poku znate dobrej a funkcni plugin tak mi postele link
Váš Admin tým

<< 353 | 354 | 355 | 356 | 357 >>

Přidat nový příspěvek